top of page
iStock-1212537884.jpg

HİZMETLERİMİZ

ESKİŞEHİR HALI YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR HALI YIKAMA

Halı yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir iştir. Zirve Halı Yıkama olarak halı yıkama işini ciddiye alıp, otoparkta tazyikli suyla değil, bu iş için özel üretilmiş profesyonel makinalarla halı yıkama ve halı kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.

ESKİŞEHİR KOLTUK YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR KOLTUK YIKAMA

Koltuklarımıza bulaşan bakteriler, tozlar, ter gibi maddeler ve sıvılar direk koltuklarımıza yapışmakta ve hastalanmamıza sebebiyet vermekle beraber iyileşmeyi de geciktirmektedir. Eskişehir Zirve Halı Yıkama olarak koltuklarınızı deneyimli personelimizle itinayla temizlemekteyiz.

ESKİŞEHİR YORGAN YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR YORGAN YIKAMA

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorganlar vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Eskişehir Zirve Halı Yıkama olarak yorganlarınızı temiz ve hijyenik bir ortamda yıkamaktayız.

ESKİŞEHİR YERİNDE YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR YERİNDE YIKAMA

İşyerlerinizde ve evlerinizde bulunan sabit olarak yerde bulunan halılarınızı uzman ekibimiz ve son sistem endüstriyel makinalarımızla anti bakteriyel şampuanlarla yıkamaktayız.

ESKİŞEHİR STOR PERDE YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR STOR PERDE YIKAMA

Stor Perdeler kolalı kumaşlardan imal edilen dekor ürünleridir. Bunların temizliğinde genel temizlik maddelerinin ve ısının kullanımı perdeyi deforme edebilmektedir. Bunun için perdelerinizin profesyoneller tarafından temizlenmesi daha güvenlikli olacaktır.

ESKİŞEHİR ZEBRA PERDE YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR ZEBRA PERDE YIKAMA

Eskişehir Zirve Halı Yıkama zebra perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. İşinin ehli, profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız zebra perdelerinizi özenle temizleyerek sizlere teslim etmektedir.

ESKİŞEHİR KİLİM YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR KİLİM YIKAMA

Zirve Halı Yıkama olarak, her çeşit halıyı yıkadığı gibi kilim yıkama hizmeti ile el dokuması veya makine dokuması olan kilimlerin temizliğini de yapmaktadır. Her halıda olduğu gibi kilimlerde de profesyonel ve garantili yıkama işlemi yapmaktayız.

ESKİŞEHİR BATTANİYE YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR BATTANİYE YIKAMA

Profesyonel olarak battaniye yıkama hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmanız sizi uzun vadede daha sağlıklı yapacaktır. Eskişehir battaniye yıkama hizmetimiz ile battaniyeleriniz hijyenik ortamlarda sağlığa zarar vermeyen özel şampuanlar ile son sistem otomatik makinelerle itina ile yıkanmaktadır.

ESKİŞEHİR EL DOKUMA HALI YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR EL DOKUMA HALI YIKAMA

El dokuma halılarının her biri el emeği göz nurudur. Çok zor şartlar altında günlerce usanmadan yorulmadan ilmek ilmek elle dokunan bu halıların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Eskişehir Zirve Halı Yıkama Fabrikası'nda özel el dokuma halı yıkama teknikleriyle halılarınızı özenle yıkamaktayız.

ESKİŞEHİR OVERLOK VE HALI TAMİRİ.jpg
ESKİŞEHİR OVERLOK VE HALI TAMİRİ

Tesisimizde overlok bantı da bulunmaktadır. Zirve Halı Yıkama olarak, halının özelliklerine bağlı olarak yüksek kalitede malzeme kullanılarak son sistem overlok makinası ile yapılan halı kenarı kaplama (overlok) ve halı tamiri hizmetleri vermekteyiz.

ESKİŞEHİR SHAGGY HALI YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR SHAGGY HALI YIKAMA

Shaggy halılar son zamanlarda ülkemizde oldukça rağbet gören uzun tüyleri olan bir halı çeşididir. Uzun tüyleri olan shaggy halılar bu tüyler yüzünden aralarına giren toz, kıl, pislik gibi maddelerin temizlenmesi zor ve çok zahmetli bir iştir. Zirve Halı Yıkama olarak shaggy halı yıkama için güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

ESKİŞEHİR İPEK HALI YIKAMA.jpg
ESKİŞEHİR İPEK HALI YIKAMA

İpek halıların boyalarıyla, dokumaları ile, renkleri ile, görünüşleri ile ayrıcalıklı halılardır. Bu halılar çok büyük meblağlar ödenerek elde edilen halılardır. Bilinçsizce temizlenmek istenen ipek halılarda büyük sorunlar meydana gelebilmektedir. Halı yıkama fabrikamızda tüm el dokuma ipek halılarınız tertemiz ve profesyonel yöntemlerle temizlenir.

bottom of page