top of page

HİZMET BÖLGELERİMİZ

ODUNPAZARI HALI YIKAMA

 

Odunpazarı Halı Yıkama hizmeti almak istiyorsanız eğer, firmamızda tamamen deneyimli ve uzman personeller çalışır. Ev ya da iş yerinizdeki koltuklarınız kısa zamanda temizlenir ve profesyonel olarak adresinize teslim edilir. Odunpazarı halı yıkama fiyatlarımız ekonomik olduğu gibi herkesin bütçesine hitap eder.

 

Hızlı, Pratik Ve Kalıcı Temizlik!

Pratik ve aynı zamanda kalıcı temizlik sağlayan firmamızda, tamamen son teknolojik cihazlar kullanılır. Böylelikle halı ve koltuk modeline ya da dokusuna zarar gelmeden %100 hijyen sağlanmasına özen gösterilir.

 

Kısa bir zaman içerisinde koltukların veya mobilyaların ilk günkü hale gelmesine dikkat edilir.

• Köpüklü, buharlı ve kolay temizlik için fırçalı makineler sayesinde temizlemek oldukça pratiktir.

• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aynı gün içerisinde ürün temizliğinin tamamlanması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Halı ve Koltuklarınızın Dokusu Bozulmaz!

Odunpazarı Halı Yıkama işlemi sırasında ürünlerin dokusuna herhangi bir zarar gelmemesine özen gösterilir. Özellikle hassas kumaşa sahip olan koltuk ve halılarınız büyük bir titizlikle temizlenir. Bu aşamada profesyonel cihazlardan destek alındığından dolayı kir ya da lekeleri temizlemek son derece basittir.

 

Kısa Sürede Kullanıma Hazır!

En fazla 1 ya da 2 saat içerisinde koltuk ve halılarınız kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkama ve halı yıkama fiyatlarımız da son derece uygun olduğundan dolayı herkesin bütçesine hitap eder. Randevu almak istiyorsanız eğer iletişim servislerimiz günün her saatinde aktiftir. Personellerimiz sorularınızı yanıtlar ve koltuklarınızdaki lekelerin kısa zamanda arındırılmasına özen gösterir. Özel kurutma yapan cihazlar sayesinde koltuklar kullanıma hazır hale gelir.

TEPEBAŞI HALI YIKAMA

 

Tepebaşı halı yıkama şirketi olarak her zaman müşterilerimizin talepleri en kısa süre içerisinde sonuçlanır. Halı, koltuk, sandalye ya da mobilya temizliği söz konusu olduğunda en iyi sonucu alabilmek için profesyonel destek alınmalıdır. Bu aşamada ise firmamız tamamen teknolojik ve pratik cihazlar ile çalışır.

Hızlı Ve Pratik Sipariş!

İnternet sitemiz ya da iletişim servislerimiz üzerinden talepte bulunmanız halinde tüm istekleriniz kısa sürede gerçekleştirilir. Donanımlı, deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz yıkama makineleri ile süreci pratik şekilde tamamlar.

• Halınız için uygun olan ürünler ile birlikte derinlemesine temizliği yapılır.

• Daha sonrasında kurutulur ve teslimata hazır hale gelir.

• Bizimle iletişim kurmanız halinde adresinize kadar gelip halılarınız teslim alınır

Profesyonel Halı Yıkama Makineleri

Dayanıklı ve profesyonel halı yıkama makineleri sayesinde ürünlerin lekelerinin ya da kirlerinin temizlenmesi daha da basittir. Böylelikle halınız ilk günkü görünümüne ulaşır. Kire ve toza karşı alerjisi olanlar için özel şampuanlar ile birlikte temizlik yapılır.

Müşteri Memnuniyeti Önemli!

Müşteri memnuniyeti firmamız içerisinde her zaman önemlidir ve bu doğrultuda hizmet verilir. Tepebaşı halı yıkama firmamız içerisinde tamamen ekonomik ve uygun fiyatlar belirlenmiştir. Böylelikle bütçenizi sarsmadan halınızı temizletme şansınız vardır. Anti bakteriyel ürünler sayesinde derinlemesine ve titizli bir temizlik süreci gerçekleşir. Problem yaşamanız halinde iletişim kanallarından destek ya da yardım alabilirsiniz

bottom of page